depl

Pałac Szczepowice

Pałac Szczepowice

Pałac Szczepowice to miejsce, które posiada niepowtarzalny urok romantycznej architektury neobarokowej i zarazem wyposażony we wszystkie udogodnienia, potrzebne do dobrego wypoczynku. Dojazd z Poznania to zaledwie 35 km w kierunku Wrocławia.

Pałac Szczepowice to elegancki i stylowy hotel, ośrodek konferencyjno szkoleniowy. Organizujemy konferencje, szkolenia, uroczystości rodzinne oraz imprezy integracyjne i plenerowe. Goście odwiedzający nasz pałac, chwalą otoczenie, klimat i cisze, która zakłócana jest tylko śpiewem ptaków. Naszym gościom proponujemy pokoje 1 i 2 osobowe, 3 apartamenty o wysokim standardzie. Wszystkie pokoje wyposażone w meble stylizowane na przełom wieku XIX i XX. Pięknie odrestaurowany obiekt otoczony jest 6-cio hektarowym parkiem o niepowtarzalnym mikroklimacie, w którym znajdą ukojenie i odpoczynek osoby poszukujące ciszy. Pałacowa kuchnia zadowoli najbardziej wybrednych smakoszy.

Dla osób pragnących aktywnie spędzić czas, proponujemy przejażdżki bryczką, rowery, jacuzzi, bilard oraz boisko do siatkówki plażowej. Miłośnicy spokoju mogą zasiąść przy kominku lub na tarasie, popijając markowe trunki, natomiast osoby lubiące zabawę mogą spędzić czas w dyskotece. Odwiedzając nasz obiekt, mam nadzieje docenicie Państwo walory i piękno parku krajobrazowego, który zaspokoi Państwa potrzebę obcowania z naturą.

Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia naszego obiektu.